Premiati la universitate

iunie 16, 2016

Premiati la universitate

1 (1)

Ieri, 3 mai, întreaga echipă SDC 2016 a fost prezentă la Rectoratul Universității Tehnice din Cluj-Napoca. Aici, după discursul Domnului Vasile Țopa – Rectorul Universității Tehnice, am fost premiați pentru reușita noastră din San Francisco, pentru câștigarea competiției.

Cuvântarea Rectorului a fost urmată și de discursul Domnului Ovidiu Prodan, Profesorul Coordonator al echipei. După mulțumirea adusă Conducerii Universității Tehnice (mulțumire ce întreaga echipă o datorează), a menționat, printre altele, care a fost cheia succesului nostru sau ce ne-a avantajat față de cele mai bune universități americane: colaborarea perfectă dintre ingineri și arhitecți.

Așa cum am scris, mulțumim încă o dată Universității Tehnice din Cluj-Napoca, Facultăților de Construcții și Arhitectură, domnilor decani, profesorilor care ne-au îndrumat și tuturor celor care ne-au fost aproape. Vă suntem veșnic recunoscători!